Ostatnia aktualizacja strony: 14.03.2024, 13:11

Oferty pracy

Kierowca samochodu ciężarowego typu śmieciarka

Kierowca samochodu ciężarowego typu smieciarka

miejsce pracy: Legnica woj. Dolnośląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie samochodem ciężarowym,
  • dbanie o prawidłowy załadunek i rozładunek pojazdu,
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy,
  • prawo jazdy kat. C,
  •  karta kierowcy,
  • ważne świadectwo kwalifikacji,
  • komunikatywność,
  • sumienność.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@lpgk.pl, lub dostarczyć osobiście do siedziby Spółki – ul. Nowodworska 60, od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Metadane

Data publikacji : 22.05.2018
Data modyfikacji : 14.03.2023
Podmiot udostępniający informację:
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agnieszka Szałagan Biuro Zarządu
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Szalagan Biuro Zarządu
Osoba modyfikująca informację:
Agnieszka Szalagan

Opcje strony

©2006-2024 Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL